O nas

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez małżeństwo – Martę i Piotra Podgórskich.

Pierwsze biuro utworzyliśmy w 2007 roku w Żurominie i to na tym rynku skupialiśmy swoją działalność. Początkowo w firmie pracowałam tylko ja – Marta. Z czasem jednak dobra renoma docierała do kolejnych przedsiębiorców, co skutkowało wzrostem liczby klientów. Wtedy też pojawiła się potrzeba zatrudnienia kolejnych pracowników oraz poszerzenia zakresu usług. Od tego momentu ciągły rozwój pozwolił nam na utworzenie w 2020 roku kolejnego biura w Lidzbarku oraz zwiększenie zespół księgowych do 5 osób.

Od 2008 r. posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów. To uprawnienia potwierdzające nasze wieloletnie kwalifikacje i doświadczenie w obszarze księgowości.


O nas

Zakres usług

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości firm o różnej formie prawnej: spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG), spółki cywilne, spółki jawne. Co więcej, jedną z naszych największych specjalizacji stała się obsługa rolników oraz działów specjalnych produkcji rolnej.

Klientom oferujemy również usługi z zakresu kadr i płac.

Założenie firmy dopiero przed Tobą? Przyszłym przedsiębiorcom pomagamy w założeniu działalności wraz z profilem zaufanym i kontem bankowym w mBanku – i to zupełnie za darmo!

Przejdź do zakładki Oferta, aby zapoznać się ze wszystkimi obszarami, w których możemy Ci pomóc.


O nas

Co nas wyróżnia?

 

  • Księgowość online – możemy współpracować w pełni zdalnie
  • Systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i dostosowujemy się do zmian
  • Masz dostęp do elektronicznego archiwum do 5 lat
  • Otrzymujesz darmowy program do wystawiania faktur wraz z aplikacją na telefon
  • Nasze biuro ma ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej we wszystkich obszarach działalności
  • Świadczymy kompleksową obsługę przez stałą współpracę z doradcą podatkowym, specjalistą ds. BHP, doradcą ds. finansowania firm, radcą prawnym, notariuszem oraz agentem ubezpieczeniowym
  • Oferujemy konsultacje biznesowe. Interesują Cię optymalizacje podatkowe? Potrzebujesz wsparcia prawnego? U nas załatwisz i skonsultujesz każdy temat!

O nas

Nasza misja

Przy użyciu jak najnowszych technologii oraz szkoleń stale poszerzamy swoją wiedzę oraz ofertę usług. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie się do potrzeb i wymagań klientów, dzięki czemu stajemy się biurem pierwszego wyboru. Stawiamy na budowanie relacji z klientami, dążąc do tego, aby każdy z naszych klientów stał się świadomym przedsiębiorcą. Dbamy o to, aby właściciele firm mogli skupić się na rozwoju swojego biznesu, a prawidłowość rozliczeń księgowo-płacowych zostawili profesjonalistom. Współpraca z wieloma ekspertami umożliwia nam wsparcie naszych klientów w każdym aspekcie prowadzenia biznesu.


O nas

Nasze cele

Naszym celem jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Umożliwia nam to zgrany zespół posiadający wysokie kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu prawa podatkowego i przepisów kadrowo-płacowych. Pragniemy maksymalnie zautomatyzować pracę, zbudować partnerskie relacje z klientami oparte na współpracy i wzajemnym zaufaniu.