Marta Podgórska

Marta Podgórska

Właściciel i Prezes Zarządu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Doświadczenie praktyczne zdobywałam pełniąc funkcję Głównej Księgowej i współpracując z wieloma przedsiębiorstwami, gdzie zgromadziłam wszechstronną wiedzę z zakresu rachunkowości.

Ważne są dla mnie najwyższe standardy obsługi, dlatego ciągle inwestuję w nowości technologiczne usprawniające pracę biura oraz szkolenia moje i pracowników. Cenię sobie długofalowe relacje z ludźmi oparte na wzajemnym zaufaniu. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą, przyjaciółką. Relaksuję się gotując dla całej rodziny i przyjaciół. Wolny czas spędzam uprawiając sporty na łonie natury. Marzę o podróżach i ciągle dążę do spełnienia swoich marzeń.

Piotr Podgórski

Piotr Podgórski

Wiceprezes Zarządu

Przedsiębiorca, który do niedawna prowadził swoją firmę o charakterze transportowym. Teraz dzięki swojemu doświadczeniu stanowi wsparcie biura w sprawach biznesowych, technicznych oraz przy jakichkolwiek awariach. Choć ciężko go spotkać w godzinach pracy biura, jest zawsze pod telefonem i służy swoją pomocą.

W prywatnym życiu interesuje się motoryzacją oraz nowinkami technologicznymi, jednak niezmiennie na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę. Uchylając rąbka tajemnicy – jest też moim mężem! 🙂

Aleksandra Kowalczyk

Aleksandra Kowalczyk

Office Manager

Swoje zawodowe kompetencje zdobyła na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Administracja i Doradztwo Podatkowe. Jest bardzo wszechstronna. Jej mocną strona jest tzw. multitasking, czyli wielozadaniowość. Bezbłędnie potrafi robić kilka rzeczy naraz. To ona na co dzień koordynuje pracę całego biura. Miła, uśmiechnięta, zawsze pomocna. Od razu da się wyczuć, że kontakt z ludźmi sprawia jej przyjemność.

Ma wiele pasji, jedną z nich jest jazda samochodem. Uwielbia spotkania w gronie przyjaciół, z którymi dzieli wspólnie pasję grania w gry planszowe. Pewnie Was nie zdziwi, że zawsze wygrywa w Monopoly. Wieczory spędza na oglądaniu ulubionych filmów i seriali. Na urlop najchętniej wybiera góry, gdzie z wytrwałością i bez kropli potu na czole, przemierza najbardziej ekstremalne szlaki.

Małgorzata Cegiełka

Małgorzata Cegiełka

Opiekun księgowo-kadrowy

Z wykształcenia magister sądownictwa i penitencjarystyki. Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w 2013 – przez przypadek! Dziś nie wyobraża sobie bez niej życia, bo ta praca okazała się jej pasją.

To typowa, perfekcyjna księgowa, która wyłapie każdy detal i najdrobniejszą nieścisłość. Bardzo mocno skoncentrowana na pracy, ceni sobie spokój, regularność i systematyczność. Po godzinach zaczytuje się w kryminałach, gdzie trenuje swoją przenikliwość. Ceni sobie ład i porządek. Estetka w każdym calu, ze smykałką do aranżacji wnętrz! To ona dba o klimat i wystrój w naszym biurze. Świeże kwiaty w wazonie, kawa w pięknej filiżance…to jej codzienne drobiazgi, które pozytywnie wpływają na jej samopoczucie.

Aleksandra Tucholska

Aleksandra Tucholska

Opiekun księgowo-kadrowy

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Ekonomia, która swoją przygodę z rachunkowością zaczęła już w szkole średniej. Doskonale radzi sobie w prowadzeniu pełnej księgowości. Uparcie dąży do postawionych sobie celów. Dokładna, dociekliwa. Typ zadaniowca. Zawsze z promiennym uśmiechem, chętnie każdemu pomoże.

Wolny czas Ola najchętniej spędza ze swoją rodziną. Wieczorami dla relaksu lubi obejrzeć dobry film lub serial. Jej ulubioną formą ruchu jest jazda na rowerze. Choć nie ma zbyt wiele czasu, to najchętniej wybiera długie wycieczki rowerowe. Nie jest amatorką wczasów pod gruszą. Lubi wyjeżdżać w miejsca tętniące życiem, gdzie sporo się dzieje. Kocha morze, plaże i kąpiele słoneczne.

Renata Falkowska

Renata Falkowska

Opiekun księgowo-kadrowy

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Bankowość. Specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości. To typowy umysł ścisły i analityczny. W szkole jej ulubionym przedmiotem była matematyka. Zawsze była klasową prymuską. Odkąd pamięta uwielbiała liczyć, dlatego wybór przyszłego zawodu był oczywisty. Choć czasem boi się nowości i ceni sobie stare, sprawdzone metody, jest niezwykle pojętna i szybko się uczy. Skrupulatna i dokładna w swoich działaniach. Jest typem zadaniowca.

Dla Renaty idealnym miejscem na relaks jest las. Jak sama mówi spacery leśnymi ścieżkami ją wyciszają i pozwalają znaleźć równowagę i ucieczkę od chaosu. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę.